امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز emdadgaranjadehharaz


موضوع: امدادخودرو جاده هراز
نویسنده: ندا عباس زاده
دپارتمان: عالی و عالی
تعدادکلمات: 1025 کلمه
مدت زمان: 10 دقیقه

 

 

 

فهرست مطالب:

3  خدماتی *که امدادخودرو جاده هراز ارائه میکند چیست؟

5  نکته امدادگران جاده هراز ^قبل از بارندگی در جاده چیست؟

5 # نوع خودروبر جاده هراز که میتوان از آن استفاده کرد!

3 مورد از ^ویژگی های انواع خودروبر جرثقیل دار چیست emdadgaranjadehharaz  ؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1امدادخودرو جاده هراز

شکل 2خودروبر جاده هراز

 

3  خدماتی *که امدادخودرو جاده هراز ارائه میکند چیست؟

امکان رخ دادن حوادث جاده ای در شبانه روز وجود دارد. اما تعداد تصادف ها در شب به دلیل تاریک بودن هوا،خستگی رانندگان و خواب آلوده بودن انها. یا در تعطیلات به دلیل وجود ترافیک سنگین در جاده ها افزایش میابد. هنگامی که حادثه ای رخ میدهد انتقال خودرو و سرنشینان آن به جایی امن از اهمیت زیادی برخوردار است. امدادخودرو کرج در سوانح جاده ای به صورت 24 ساعته اماده خدمت رسانی و کمک به هموطنان عزیز میباشد. برای حوادث بدی که ممکن است بعد از تصادف رخ دهد خودروهای اسیب دیده به مکانی امن انتقال داده شود. در بعضی حادثه ها شدت خسارت وارد شده به خودرو به قدری زیاد است که نمیتوان ان را روشن کرد. یا خودرو قابل حرکت نیست در این شرایط بهترین راه حل استفاده از خودروبر است.

خودروبر جاده هراز در اینگونه حادثه ها اماده خدمات رسانی به هموطنان میباشد. اگر خودروبر به صورت شبانه روزی خدمات ارائه ندهد یا حادثه ای در شب رخ دهد. یا خودرو شخص دچار نقص فنی شود مشکل ان دوچندان خواهد شد. امدادخودرو جاده هراز یکی از قدیمی ترین خودروبرها درجاده است و دارای بهترین و مجهزترین تجهیزات برای حمل خودرو است. امدادگران جاده هراز در همه ی زمان ها حتی در روزهای تعطیل خدمات رسانی دارد.

    5  نکته امدادگران جاده هراز ^قبل از بارندگی در جاده چیست؟

 • باید توجه کنید که برف پاکن ها به طور کامل کارمیکنند و به طور صحیح شیشه ها را تمیز میکنند.
 • اطمینان پیدا کنید که مخزن اب شیشه شور پر باشد
 • چک کردن لاستیک ها و برخورداری از داشتن آج کافی
 • چک کردن ترمز خودرو
 • چک کردن سیستم تهویه خودرو

اگر در روز بارانی یا برفی دچار مشکل شدید امدادخودرو جاده هراز به شما کمک خواهد کرد. رانندگی فقط در حرکت دادن ماشین نیست بلکه به دقت در رانندگی، توانا بودن در تحلیل و گرفتن بهترین تصمیم. دانستن نکته های ایمنی و فنی، داشتن خونسردی در شرایط سخت و دشوار است. در جاده ها به دلیل وجود روغن در خیابان ها هنگام بارش جاده لغزنده میشود وممکن است باعث تصادف شود. بهترین کار این است که در ساعات اولیه بارش به دلیل لغزنده بودن با دقت رانندگی کنید. اگر درجاده دچارحادثه شدید خودروبر جاده هراز با داشتن سالها سابقه درزمینه امدادجاده ای به شما خدمت رسانی خواهد کرد. با توجه به نکاتی که گفته شد قبل حرکت از وضعیت اب و هوای منطقه مورد نظر مطلع شوید. و اگر سفرتان ضروری نیست ان را به موقع دیگر بسپارید.

در این شکل (شکل 1امدادخودرو جاده هراز)را مشاهده میکنید.

امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز emdadgaranjadehharaz

شکل 1امدادخودرو جاده هراز

5 # نوع خودروبر جاده هراز که میتوان از آن استفاده کرد!

 1. خودروبر جرثقیل دار:این خودروبر از کامیونت 6 تنی و یک کفی هیدرولیک که قابل حرکت است تشکیل شده است. جرثقیل خودروبر یکی از پیشرفته ترین خودروبرها است که قابلیت زیادی در حمل خودرو نسبت به سایر روش ها دارد. مزیت این روش این است که خودرونیاز به روشن شدن ندارد وجرثقیل خودرو را بلند میکند و روی کفی قرارمیدهد. این روش حمل خودرو برای موقعی است که خودرو قابلیت روشن شدن را ندارد یا نمیخواهیم خودرو را روشن کنیم. از مزیت امدادخودرو جاده هراز این است که جرثقیل زیاد دراختیار دارد و بصورت 24ساعته میتوانند به شما کمک کنند.
 2. خودروبر چرخگیر یا یدک کش:حمل خودرو با یدک کش یکی از قدیمی ترین روش ها برای حمل خودرو است. با گذشت زمان به شکل امروزی درامد دراین روش دوچرخ عقب و جلو خودرو در چرخگیر قرار میگیرد. اززمین بلند شده تا به مقصد برسداین روش حمل برای شرایطی که خودرو قابلیت کشیدن درسطح جاده را داشته باشد. و مسافت کوتاهی برای حمل داشته باشد emdadgaranjadehharaz در جاده به شما کمک خواهند کرد.
 3. خودروبر کامیونت: این مدل مثل خودروبر جرثقیل دار کار میکند و خودرو را روی کفی سوار میکند. تفاوت ان این است که این مدل خودروبر جرثقیل ندارد و ماشین به وسیله وینچ کشیده و روی کفی قرارمیگیرد. اگر در جاده دچار مشکل شدید خودروبر جاده هراز به شما کمک خواهد کرد.
 4. کاربرد جرثقیل خودروبر:درسال افراد زیادی برای جابجایی خودروهای اسیب دیده به دلیل تصادف،پلاک کردن خودروهای صفر،حمل کردن خودروهای لوکس. با امدادخودرو جاده هراز تماس میگیرند و ما این کار را برای انها انجام خواهیم داد.
 5. خودروبر جاده هراز یکی از پرکاربرد و تخصصی ترین خودروبرها در جاده است. که وظیفه حمل خودرو را برعهده دارد این خودروبرها خودروهایی را حمل میکند که قادر به حرکت در جاده نیستند.

در این شکل (شکل 2خودروبر جاده هراز)را مشاهده میکنید

امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز emdadgaranjadehharaz

شکل 2خودروبر جاده هراز

3 مورد از ^ویژگی های انواع خودروبر جرثقیل دار چیست emdadgaranjadehharaz ؟

 1. بدنه جرثقیل: این نوع خودروبر از یک بدنه مستقل بوجود امده است. که جک ها،بوم جرثقیل و مکانیزم های دیگر به ان وصل شده است.
 2. بوم جرثقیل: وظیفه این نوع جرثقیل جابجایی بارهای سنگین است. از بوم جرثقیل برای جابجایی تجهیزات،خودروها و مواد استفاده میشود. برای ساخت این قطعه از فولاد استفاده شده است که باعث شده استحکام و دوام بیشتری شده است.
 3. وینچ: این مدل از قرقره و پمپ هیدرولیکی تشکیل شده است. برای کشیدن و بلند کردن خودروها استفاده میشود و ایمنی ان اهمیت زیادی دارد.

از لحاظ ایمنی جرثقیل خودروبر نسبت به کامیونت خودروبر و یدک کش برتر است. در این روش بدون اینکه خودرو روشن شود روی کفی سوارمیشود و ثابت خواهد بود. و احتمال اینکه خسارت بوجود اید ناچیز است. برای استفاده از خدمات جرثقیل خودروبر باید از تیم امدادخودرو جاده هراز مشاور و کمک بگیرید. خودروبرجاده هراز به صورت 24 ساعته اماده مشاوره و کمک به شما عزیزان میباشد. هزینه حمل خودرو با جرثقیل به مسافت مبدا و مقصد بر اساس تعرفه قرار داده شده محاسبه میشود. از ویژگی های خودروبر جاده هراز که ان را از سایرین جدا کرده است. ارائه بیمه نامه حمل خودرو قبل از بارگیری خودرو است. نکته ی مهم این است که در حین حمل خودرو اگرخودرو دچار خسارت شود . همه ی هزینه خسارت وارد شده به عهده شرکت بیمه گزار خواهد بود.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *