امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز emdadgaranjadehharaz


موضوع امدادخودرو جاده هراز
نویسنده مهتاب شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1143 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب:

5 #ویژگی امدادخودرو جاده هراز چیست؟ امداد خودرو چیست؟

5 &خدمات رسانی که امدادخودرو در جاده هراز ارائه میدهد!

3 @نوع از حمل و یدک کشی خودروها در امداد خودرو جاده هراز!

4 عواملی که بر &قیمت های امدادگران در جاده هراز تاثیر میگذارد!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1امدادخودرو در جاده هراز

شکل 2امداد خودرو در جاده هراز

شکل 3امداد گران جاده هراز

 

5 #ویژگی امدادخودرو جاده هراز چیست؟ امداد خودرو چیست؟

امدادخوردو برای خودروهایی است که در جاده دچار خرابی میشوند و رانندگان نمیتوانند مشکل را بررسی و آنرا تعمییر کنند. پس برای درست کردن مشکل خودروی خود از امداد خودرو ها استفاده میکنند. یکی از ویژگی امداد خودرو جاده هراز سرعت عمل انها است که سریعا خود را به محل حادثه میرسانند. در 24 ساعته شبانه روز فعالیت میکنند و در موقعیت ضروری خود را به شما میرسانند. افرادی که در این مجموعه فعالیت میکنند کاربلد، با سابقه و مسلط هستند. که میتوانید با اطمینان کامل خودروی خود را به ما بسپارید. در هر موقعیت و مکانی که باشید امدادرسان ما در کمترین زمان به سمت شما می ایند. از انواع خودروبر ها و یدک کش ها استفاده میکنند که برای همه خودرو ها مناسب است. تعمییر در محل جزئی از ویژگی های امدادخودرو جاده هراز است که میتوانید از آن استفاده کنید.

زمانی که میخواهید برای خودرو خود درخواست خودروبر یا یدک کش بکنید باید اطلاعاتی را به امدادرسان ها بگویید. مانند مدل و نوع خودرو، مشکل خودرو و موقعیتی که در آن قرار دارید. این اطلاعات به امدادگران جاده هراز کمک میکند تا خودروبر و یدک کشی که برای شما مناسب است، حاضر کنند.

برای آسیب ندیدن بیشتر خودرو و خطری نبودن برای خودروهای دیگر بهتر است چند نکته را رعایت کنید. اول اینکه اگر خودرو در وسط جاده قرار دارد آن را به سمت کنار جدول بکشانید تا خطری ایجاد نشود. اگر هوا تاریک بود چراغ های خودرو را روشن کنید تا تصادفی رخ ندهد و بقیه رانندگان شما را ببینند. در این صورت امکان دارد یکی از رانندگانی که رد میشوند بتواند خودرو شما را درست کند. بعد از انجام این کارها باید به یک امدادخودرو اطلاع دهید و درخواست خودروبر یا مکانیک سیار کنید. امداد خودرو جاده هراز از امکاناتی استفاده میکند که اصل هستند و خودروی شما را مانند روز اول تحویل میدهد. برای درک بهتر مطالب بهتر است عکس های مربوطه (شکل 1امدادخودرو در جاده هراز، شکل 2امداد خودرو در جاده هراز، شکل 3امداد گران جاده هراز) مشاهده کنید.

امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز
emdadgaranjadehharaz

شکل 1امدادخودرو جاده هراز

5 &خدمات رسانی که امدادخودرو جاده هراز ارائه میدهد!

  • مکانیک سیار: برای تعمیر و عوض کردن لوازم خودرو در محل حادثه است. امداد خودرو جاده هراز از بهترین وسایل ها استفاده میکند که کارکرد خودرو را بهتر از قبل میکند. امدادرسانی که مکانیک سیار به شما ارائه میدهند: تامین سوخت و بنزین، عوض کردن قطعات، عوض کردن تسمه تایم و…..

خدمات رسانی باتری: امدادرسانی باتری هم جزئی از مکانیک سیار است. زمانیکه در جاده باتری شما خاموش میشود باید به امدادخودرو اطلاع دهید تا افراد خود را برای حل مشکل برسانند. افرادی که در Emdadgaranjadehharaz کار میکنند به همه نوع امدادرسانی مسلط هستند و میتوانید با اطمینان کامل باما تماس بگیرید.

  • یدک کش و خودروبر: وقتی که خودرو شما آسیب جدی دیده و نمیتوان در محل حادثه آنرا تعمیر کرد. باید درخواست خودروبر کفی یا یدک کش کنید تا به سرعت خود را به شما برسانند و کمک کنند. اپراتورهای امداد خودرو جاده هراز، بهترین دوره های آموزشی را گذرانده اند و بدون هیچ مشکلی به شما کمک میکنند.
  • امدادرسانی سوئیچ: در شرایطی که کلید خودرو خود را در ماشن گذاشته اید و یا آنرا گم کرده اید. میتوانید با درخواست امدادرسانی سوئیچ، در های خودرو خود را باز کنید. امدادخودرو جاده هراز بدون اینکه آسیبی به خودروی شما وارد کند این کار را انجام میدهد.
  • پنچرگیری: این خدمات رسانی هم جزء مکانیک سیار است. زمانی که در خودرو خود زاپاس ندارید مکانیک سیار بهترین گزینه است. در کمترین زمان لاستیک های خودرو شما را با بهترین لاستیک ها تعویض میکنند.
امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز
emdadgaranjadehharaz

شکل 2امداد خودرو جاده هراز

3 @نوع از حمل و یدک کشی خودروها در امداد خودرو جاده هراز!

یدک کش ها برای خودرو هایی است که آسیب جدی ندیده اند و تقریبا سالم هستند. خودروبر های کفی برای خودرو هایی است که آسیب بدی دیده اند و خودروهایی که قابل حرکت نیستند. امدادگران جاده هراز از همه انواع یدک کش و خودروبر ها استفاده میکند.

  1. یدک کش ها: برای خودرو های یدک کش از نیسان و وانت استفاده میکنند. وزن یدک کش ها باید به قدری باشد که بتواند خودروهای دیگر را تا مقصد جابجا کند. برای وصل کردن خودرو به چرخگیر از وسیله ای به نام وینچ استفاده میکنن. تا آن را بلند کنند و چرخ ها در چرخگیر یدک کش قرار بگیرند. Emdadgaranjadehharaz به قدری کاربلد هستند که بدون اینکه خسارتی به خودرو وارد کند، آن را یدک کش و حمل میکنند.
  2. جرثقیل: برای یدک کشی خودرو ها با جرثقیل، نباید سپر و چرخ های خودرو آسیب جدی دیه باشد. برای حمل خودرو از چرخ های جلو یا چرخ های عقب ماشین استفاده میکنند تا آن را بلند کنند. که امدادخودرو جاده هراز از انواع جرثقیل ها برای یدک کشی استفاده میکنند.
  3. خودروبر کفی: این نوع خودروبر برای خودروهایی که قادر به حرکت نیستند، صفر، لوکس، مسابقه ای، بدون پلاک و…استفاده میشود. خودروبر کفی، خودرو ها را بدون اینکه آسیب ببینند روی کفی خود قرار میدهد. با این خودروبر، خودرو شما را تا مقصدی که شما تعین کرده اید با امنیت کامل حمل میکنند. امداد خودرو جاده هراز از خودروبر کفی سالم و با تجهیزات کامل استفاده میکند.

4 عواملی که بر &قیمت های امدادگران جاده هراز تاثیر میگذارد!

چند عوامل اصلی هستند که در قیمت گذاری و هزینه های امدادخودرو جاده هراز به آنها توجه میشود. حتما بعد از درخواست خودروبر درباره قیمت ها بپرسید تا اطلاع کافی داشته باشید.

موقعیت و زمان حادثه: قیمت ها در زمان های مختلف،متفاوت میشود. چرا که ممکن است در آن زمان شرایط سخت باشد و محل حادثه از امدادرسان ها تا به شما برسند. برای همین در شرایط های مختلف هزینه ها کم و زیاد میشود. محل های دورافتاده و مسیر های غیر هموار با محل های نزدیک و مسیرهای هموار متفاوت است. امداد خودرو جاده هراز در هر شرایطی برای خدمات رسانی به شما حاضر هستند.

نوع خودرو: هزینه های خودروهای سبک و سواری با خودروهای سنگین مانند مسافربری و باربری فرق میکند. زمان بیشتری برای خودروهای سنگین صرف میشود پس طبیعی است که هزینه خودروهای سنگین بیشتر باشد.

نوع امدادرسانی: هزینه های نوع امدادرسانی باهم متفاوت است. مانند یدک کشی خودرو، حمل خودرو با کفی خودروبر، مکانیک سیار و…. که هر کدام هم انواع مختلفی دارد. امدادخودرو جاده هراز با مناسب ترین قیمت ها، خدمات خود را به شما ارائه میدهد. Emdadgaranjadehharaz برای بیشتر کردن اطلاعات شما درباره امدادخودرو، مقاله هایی را در اختیار شما قرار میدهند. که میتوانید با مراجعه به آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

امدادخودرو جاده هراز

امدادخودرو جاده هراز
emdadgaranjadehharaz

شکل 3امدادگران جاده هراز

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *