خودروبر جاده هراز

خودروبر جاده هراز emdadgaranjadehharaz


موضوع خودروبر جاده هراز
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1129 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب

3 دلیل برای اینکه با خودروبر جاده هراز *تماس بگیرید!

6 مورد از #کاربرد های مختلف خودرو بر جاده هراز چیست؟

2 تفاوتی که ^یدک کش با انواع خودروبر ها دارد!

2 نوع از کاربرد ومفهوم #کفی خودروبر در جاده هراز!

5 مورد از دلیل ارائه @بیمه خودرو بر جاده هراز به مشتری!

 

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر جاده هراز

شکل 2 خودرو بر جاده هراز

شکل 3 امدادگران جاده هراز

 

3 دلیل برای اینکه با خودروبر جاده هراز *تماس بگیرید!

خودروبر یک مدل از یدک کش است. ولی با تجهیزات مکانیکی و مدرنی بیشتر که وظیفه ان حمل و نقل خودرو های صدمه دیده است. اسم دیگری از خودروبر که ممکن است برخی از افراد آن را بشناسند، ماشین بر است. امروزه به دلیل اینکه استفاده از خودرو زیاد و خیابان ها بزرگتر شداند، اتفاقاتی مانند تصادف ممکن است رخ دهد. در برخی مواقع در این صورت خودرو امکان روشن شدن و جابه جایی را ندارد. پس با استفاده از خودروبر، خودرو به آسانی وبا امکانات پیشرفته و جدید، به مکان مورد نظر انتقال پیدا میکند. خودرو بر یکی از مطمئن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات مکانیکی می باشد. که از آن برای حمل و انتقال خودرو های آسیب دیده استفاده می شود. با انتقال و جابه جایی آنها با خودروبر، آسیبی در حین جابه جایی نمی بینند.

 

6 مورد از #کاربرد های مختلف خودرو بر جاده هراز چیست؟

  1. حمل و جابه جایی خودرو های آسیب دیده به مکان مورد نظر
  2. حمل و جابه جایی خودروهای تصادفی
  3. حمل و جابه جایی خودروهای قدیمی و کلاسیک
  4. حمل و جابه جایی خودروهای سالم به مکان مورد نظر
  5. حمل و جابه جایی خودروهای صفر بدون پلاک
  6. حمل و جابه جایی خودروهای صفر به مرکز تعویض پلاک

شما می توانید تصویری از خودروبر چندتایی را در(شکل 1 خودروبر جاده هراز) مشاهده کنید.

خودروبر جاده هراز

خودروبر جاده هراز emdadgaranjadehharaz

شکل 1 خودروبر جاده هراز

emdadgaranjadehharaz   از خودروبران متخصص با سابقه طولانی و با دانش و مهارت بالایی بهره مند است. خودروبران ما تخصص و مهارت بالایی در زمینه حمل و جابه جایی انواع خودرو ها بهره مند هستند. آنها به طور تخصصی و حرفه ای خودرو های شما را به مکان مورد نظرتان حمل می کنند. حمل و انتقال خودروهایی که باید با خودروبر انجام شود، باید با رعایت اصول و قوانین خاص خود انجام شود. اگر این قوانین رعایت نشود ممکن است آسیبی به خودرو وارد شود. خودروبران امدادگران خودروبر جاده هراز با دانش و مهارت و متعهد بودن خود، آماده خدمت به شما عزیزان هستند.

خودرو بر جاده هراز انواع مختلفی دارد که هر یک برای انواعی از خودرو ها می باشد. انواع خودروبر ها مانند یدک کش، چرخگیر، نیسان جرثقیل، نیسان و کفی می باشد. انواعی دیگر از خودروبر ها داریم که به آنها خودروبر های تکی و خودروبر های تریلی چند تایی می گویند. از خودروبر های تکی برای حمل و جابه جایی یک عدد خودرو به صورت جداگانه استفاده می شود. از تریلی خودروبر های چند ظرفیته برای حمل چند عدد خودرو به صورت همزمانی استفاده می شود. هزینه حمل و جابه جایی خودرو با خودروبرهای تریلی چند تایی مناسب تر از حمل خودرو با خودروبر تکی است. ولی حمل و جایه جایی با خودروبر های تکی زمان کمتری صرف می شود. خودروبرهای تکی از مکانی که خواسته شده است انجام میشود، ولی با خودروبرهای چندتایی این امکان وجود ندارد. امدادگران جاده هراز از تمامی انواع خودروبر ها بهره مند است.

 

2 تفاوتی که ^یدک کش با انواع خودروبر ها دارد!

تفاوت انواع خودرو بر جاده هراز، به نوع، روش و ایمنی حمل و نقل خودرو ها می باشد. یدک کش خودرویی است که به وسیله زنجیر یا سیم بکسل به به انتهای یدک کش نصب می شود. خودرو با این کار، دو چرخ جلویی آن بلند می شود و دو چرخ پشتی خودرو روی زمین کشده میشود. با این روش خودرو تا مکان مورد نظر حمل می شود. خودروبر خودرویی است که خودروی شما به وسیه کش رویش قرار می گیرید. خودرو بدون هیچ حرکتی و کاملا ایمن و محکم به مکان مورد نظرتان حمل می شود. شما می توانید تصویری از یدک کش را در(شکل 2 خودرو بر جاده هراز) مشاهده کنید.

خودروبر جاده هراز

خودروبر جاده هراز emdadgaranjadehharaz

شکل 2 خودرو بر جاده هراز

2 نوع از کاربرد ومفهوم #کفی خودروبر در جاده هراز!

کفی خودروبر در دو نوع سنگین و سبک تولید شده است. کفی خودروبر سنگین شامل کفی دو طبقه و  کامیون می باشد. کفی خودروبر سنگین می تواند در یکی از راه های انتقالش، چند خودرو را حمل کند. کفی خودروبر سبک شامل کامیونت و یک کفی که به آن متصل شده می باشد. کفی خودروبر سبک فقط توان حمل یک خودرو را دارد. ایمن ترین روش برای حمل و جابه جایی خودرو، کفی های خودروبر جاده هراز می باشد. حمل خودرو با کفی خودروبر به دو صورت انجام میشود. emdadgaranjadehharaz   از تمامی خودروبر های پیشرفته در مجموعه شان بهره مند است.

اولین روش خودرویی که قرار است حمل شود از سکویی که در انتهای کفی وجود دارد بالا میرود. و بر روی کفی خودروبر (کامیونت یا کامیون) قرار می گیرد و آن را به محل خواسته شده میرساند. نوع دیگر کفی خودروبر که وجود دارد، دارای جرثقیل است. از این نوع خودروبر برای خودروهای تصادفی، که قابل حرکت کردن نیستند ویا باید به پارکینگ منتثل شوند استفاده میشود. از کفی خودروبر برای حمل خودرو های صفر، لوکس، بدون پلاک برای گذاشتن پلاک و تصادفی تا پارکینگ بکار میرود. همچنین برای خودرو های آسیب دیده تا تعمیرگاه، مسابقه ای تا پیست و… به کار میرود.

 

 5 مورد از دلیل ارائه @بیمه خودرو بر جاده هراز به مشتری!

بیمه نامه برای حمل خودرو یکی از انواع بیمه های باربری می باشد. این نوع بیمه در صورت بروز حادثه و مشکل در زمان برداشتن خودرو و حمل خودرو می باشد. اگر در حین برداشتن و حمل خودرو اتفاقی برایش بیفتد، خسارت آن را بیمه خودروبر جاده هراز می پردازد. ممکن است هنگامی که خودروبر خودرو شما را منتقل می کند دچا آسیب شود. خودرو بر در جاده هراز برای اینکه شما از این مسئله اطمینان داشته باشید، بیمه نامه تحویل داده می شود. امدادگران جاده هراز براساس ارزش های خودرو، خودرو شمارا درحین حرکت بیمه میکند پس بابت این موضوع اطمینان داشته باشید. بیمه نامه های ما، به ارزش واقعی خودرو شما را در برابر تصادف، سیل، انفجار و… حفظ میکند. شما می توانید تصویری از حمل و جابه جایی خودرو را در(شکل 3 امدادگران جاده هراز) مشاهده کنید.

خودروبر جاده هراز

خودروبر جاده هراز emdadgaranjadehharaz

شکل 3 امدادگران جاده هراز

emdadgaranjadehharaz از انواع خودروبر ها بهره مند است، خودروبر در جاده هراز از بهترین و پیشرفته ترین ها است. مجهز به انواع خودروبر تکی، خودروبر تریلی و یدک کش میباشد. خودرو بر جاده هراز به سراسر کشور برای حمل و جابه جایی خودروهایتان اعزام می شود.

 

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *