خودروبر جاده هراز | در هر کجای جاده هراز باشید هستیم!

ما به شما کمک میکنیم در هر کجای جاده هراز که مانده باشید، با کمک خودروبر جاده هراز ما به راحتی از چالش ها بگذرید. جاده هراز که با طول حدود 200 کیلومتر تهران را به شمال متصل میکند، در تمامی مناطق امدادگران جاده هراز را در کنار خود دارد. اگر از شرق تهران راه افتاده اید میتوانید ماشین های امدادخودرو جاده هراز ما را مشاهده کنید. اگر در شهر رودهن به هر دلیلی به مکانیک سیار و یا خودروبر جاده هراز نیاز پیدا کنید، ما به یاری شما خواهیم شتافت. در امامزاده هاشم نیز اگر در گردنه ها و یا در سربالایی ها و سرا شیبی ها دچار مشکلی شوید، میتوانید از یدک کش جاده هراز ما کمک بگیرید.

امدادخودرو جاده هراز و یا خودروبر جاده هراز در چه مناطقی هستند؟

همانطور که در بالا گفتیم مناطق فوق الذکر همگی در پوشش دهی امدادگران جاده هراز ما هستند. به علاوه شهر های فوق اگر در گزند و یا آمل دچار مشکل شوید خودرو شما را جابجا میکنیم. همچنین از تمامی شهر های فوق و یا محمودآباد نیز به هر کجای ایران که بخواهید، حمل خودرویتان را به ما بسپارید. در جاده هراز باید مراقب ریزش سنگ و کوه باشید تا ماشین شما دچار آسیب نشود. به علاوه در هر کدام از 14 تونل خطر تصادف وجود دارد. در صورت رخداد صانحه ای ما حمل خودروی تصادفی از جاده هراز را برای شما انجام میدهیم. پس در هرکجای جاده هراز به مشکل خوردید ما به شما کمک میکنیم.

ساعات فعالیت امدادخودرو جاده هراز به چه صورت است؟

امدادگران جاده هراز که یکی از معتبرترین شرکت های امداد کشور مستقر در سرتاسر جاده هراز هست، بصورت 24 ساعت آماده ارائه خدمات خودروبر جاده هراز میباشد. اگر در مسیر جاده هراز از تهران به شمال و یا بالعکس دچار صانحه تصادف و یا خرابی خودرو شوید. ما در ابتدا با استفاده از خدمات مکانیک سیار در محل شما سعی در رفع مشکل میکنیم. در صورت بحرانی بودن شرایط خودرو، به شما کمک میکنیم که بتوانید با استفاده از یدک کش جاده هراز ما خودرویتان را به هرکجای ایران منتقل کنید.

تجهیزات و خودرو های خودروبر جاده هراز چه هستند؟

ما در شرکت emdadgaranharaz از انواع خودروبر در جاده هراز استفاده میکنیم. همچنین انواع یدک کش در جاده هراز که همگی وظیفه حمل خودرو از جاده هراز را بر عهده دارند را انجام میدهند. در کنار همه اینها انواع نیسان چرخگیر و نیسان یدک کش نیز در شرکت خودروبری ما مشغول به ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند. وظیفه تمامی امدادگران و رانندگان ما این است که با استفاده از این تجهیزات و خودرو ها به شما در دریافت هرچه بهتر خدمات امدادخودرو جاده هراز یاری کنند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *